Виберіть потрібне

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Дикий чан

Дикий чан

Чани для лазні

На сьогодні «чан для купання» - це ексклюзив, який можуть собі дозволити далеко не всі.

Ті, що парилися в чані, помітили, що ця процедура ні на що не схожа. Лазні, сауни – це, звичайно, чудово, і паритись у чані - це неперевершене відчуття, яке додає ще одну грань у відпочинок. Процес парення не такий жорсткий, як в інших лазнях: свіже повітря, повільний і плавний прогрів всього організму, а потім контраст із холодною водою і назад в чан прогріватися. І так кілька разів. Тіло розслаблюється, шкіру проколюють тисячі маленьких голок, відчуваєш, як енергія наповнює все тіло, з'являється відчуття - «тепер можеш гори перевернути».

Коли людина занурюється в чан, вода вже тепла. Дно чана викладене річним камінням. Завдяки властивостям чавуну, контакту з розпеченими елементами немає, а все тепло розподіляється рівномірно. Навколо ліс, дерева, свіже повітря. Дихається на повні груди. Відчуваєш повне єднання з природою. Прогрів відбувається близько 40 хв., а потім у холодну воду. Поряд ароматний чай, настояний на травах. Просто жити хочеться. Абсолютно інше відчуття в порівнянні з іншими парними. Ну як можна передати запах грози або запах запашного сіна.

У воду можна додавати хвою, настої трав і відвари, кілька пучків запашної трави. Процедура не настільки жорстка, як при плануванні в традиційній парній. Прогрів тканин тіла відбувається на більш глибокому рівні і більш рівномірно.

Дикий чан