Виберіть потрібне

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

"РОСІЙСЬКА" БАНЯ

''Російська'' баня

Очікуваним кінцевим результатом будь-якої лазні є виведення шлаків з організму через шкіру. Є думка, що при правильному користуванні російською лазнею, вона вирішує питання очищення організму від шлаків у два рази ефективніше, ніж сауна.

В основі впливу на організм людини російської лазні і сауни лежить принцип глибокого і сильного прогріву, фактично шоковий вплив. Тому, чим ближче умови до природних, тим менше організм витрачає зусиль на пристосування до умов лазні, а більше - на виведення шлаків.

У російській бані, за рахунок прогріву віниками, тепло проходить далеко всередину, прогрівається шкіра, підшкірно - жирова клітковина і м'язи (що нам особливо важливо).

При правильному пропарюванні віниками прогріваються навіть внутрішні органи. Після такого прогріву, стрибаючи в купіль, ми міняємо різницю температур (ви не відчуєте холоду, а навпаки, відчувається поколювання і печіння). І ця різниця температур добре тренує в першу чергу судини.

Зростаючи, а потім звужуючись, вони починають активніше працювати. А судини м'язів роблять те ж саме. М'язи також розігріваються і розширюються, потім, охолоджуючись, звужуються. І таким чином швидше відновлюються після фізичних навантажень, звільняючись від токсинів, накопичених під час тренувань.

Серцево-судинна система. Відбувається тренування серця, за рахунок розігріву починають працювати ті капіляри серця, які не працюють у звичайному режимі, і за рахунок охолодження в купелі вони звужуються, а потім знову розширюються.

Чим більше судин серця працює, тим краще серце буде подавати кров до м'язів. А це нам і потрібно для тренувань.

''Російська'' баня

Дихальна система. Добре очищається гарячою парою.

У парильні підвищується рухливість хребетного стовпа, його суглобів, за рахунок цього стає легше дихати.

Нирки. Під час великого потовиділення нирки просто відпочивають. І цей відпочинок тримається ще кілька годин після відвідування лазні.

Печінка. Також «відпочиває» за рахунок розігріву, добре спорожняється жовчний міхур.

Шлунково- кишковий тракт. Добре очищається від токсинів.